Neurosoft brązowym sponsorem Transport Research Arena 2016

Neurosoft brązowym sponsorem Transport Research Arena 2016

neurosoft logo kwadratChoć Transport Research Arena 2016 odbędzie się dopiero 18-21 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, to Neurosoft już chwali się tym, że jest głównym sponsorem tego najważniejszego wydarzenia w Europie w zakresie badań i innowacyjności systemów transportu.

Po Paryżu, Atenach, Brukseli, Lublanie i Göteborgu przyszedł czas na Warszawę. Konferencja każdego roku przyciąga kilka tysięcy uczestników – przedstawicieli nauki i biznesu branży transportowej. Cele konferencji obejmują działania na rzecz badań, rozwoju i innowacji w transporcie: drogowym, kolejowym, wodnym oraz współmodalnym.

Tegoroczne hasło przewodnie to: MOVING FORWARD Innovative Solutions for Tomorrow’s Mobility. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa, podczas której będą mogli się zaprezentować się równi przedstawiciele branży. Ponadto, obok sesji plenarnych, odbywać się będą sesje strategiczne i techniczne oraz tzw. invited sessions, wszystkie związane z główną tematyką

TRA2016.

Zakres tematyczny konferencji obejmie takie zagadnienia, jak: zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, produkcja pojazdów i statków, mobilność i transport towarów oraz automatyzacja i połączenia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu można się zarejestrować na stronie internetowej TRA2016.