Nowa siedziba Neurosoftu

Nowa siedziba Neurosoftu

Od 1 lipca Neurosoft Sp. z o.o. zmienił adres. Główna siedziba firmy została przeniesiona do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS, przy ul. Życzliwej 8 we Wrocławiu.

Nowy budynek powstał specjalnie na potrzeby Neurosoftu. Na czterech kondygnacjach musi pomieścić się zespół liczący około 100 osób, bo Neurosoft planuje rekrutację nowych pracowników. Budynek w nowej lokalizacji jest wyposażany w najnowszy sprzęt badawczo-informatyczny. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane, pracownicy mają do dyspozycji sale konferencyjne, serwerownię.

Do siedziby Neurosoftu, przy ulicy Życzliwej 8, najlepiej dostać się od ulicy Krzyckiej. To tu powstanie Centrum ITS dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Neurosoft podpisał umowę z PARP, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: działanie 4.4, na realizację projektu „Utworzenie centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe”.

Budynek będzie w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe. Do końca 2015 roku Neurosoft zamierza zatrudnić grupę nowych pracowników. Już teraz na stronie Neurosoftu można znaleźć oferty pracy dla: Serwisanta w Dziale Elektroniki, Inżyniera DevOps i Programisty JAVA. Więcej informacji tutaj.

 

Nowy adres siedziby Neurosoftu to:

Neurosoft Sp. z o.o

ul. Życzliwa 8

53-030 Wrocław