Impel

Impel

Branża: outsourcing usług
Liczba współpracowników: 55000
Kraje działalności: Polska, Łotwa, Ukraina
Rok założenia: 1990
Strona www:www.impel.pl

Opis działalności

Blisko 25 lat jesteśmy największą w Polsce grupą firm usługowych. Otrzymaliśmy m.in. nagrody: „Solidny pracodawca 2014”, „Gazela Biznesu”, „Diament Forbesa”. Dostarczamy usługi dla instytucji i przedsiębiorstw, od 2003r. jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa Impel to czołowy dostawca usług dla biznesu  w obszarach:

  • Obsługi nieruchomości – zapewniamy wygodę i komfort użytkownikom nieruchomości, dbamy o sprawne funkcjonowanie obiektów i ich estetykę.
  • Bezpieczeństwa – chronimy firmy, instytucje i osoby prywatne zapewniając im spokój, bezpieczeństwo i ograniczając straty.
  • Obsługi procesów biznesowych (BPO) – świadczymy pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach doradztwa biznesowego, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości i podatków.
  • Usług IT – świadczymy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP, oferujemy systemy, aplikacje i usługi zapewniające wsparcie teleinformatyczne dla procesów biznesowych.
  • Zarządzania usługami – jesteśmy dostawcą usług i kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz infrastrukturą. Optymalizujemy koszty i organizację wszystkich obszarów.

Istotną rolą Grupy Impel jest angażowanie się w wartościowe inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe. Impel od wielu lat wspiera Fundację na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową i czynnie wziął udział w zbudowaniu nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – „Przylądek Nadziei”.

Firma wierzy w ludzi z pasją i pomaga im realizować marzenia, między innymi od blisko 20 lat, angażując się w organizację Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wiedeńskiej.

IMPEL

Historia firmy

2014

Drużyna Impel Wrocław, której jesteśmy właścicielem, zdobyła wicemistrzostwo Polski!

 

2013

Rozszerzenie działalności o usługi bezpieczeństwa informacji – AD AKTA (kompleksowe usługi archiwizacji, przechowywania, udostępniania i niszczenia dokumentów).

 

2012

Grupa Impel to 20 produktów, w tym w obszarze BPO (Business Process Outsourcing), realizowanych przez wyspecjalizowane spółki w ramach struktur Grupy Impel.

 

2009

Największe w Europie Centralno-Wschodniej wdrożenie systemu SAP (36 spółek, 10 modułów funkcjonalnych)

 

2003

Debiut Impel S.A. na GPW w Warszawie

 

1999

Przekształcenie w spółkę akcyjną.

 

1993

Powstanie pierwszego oddziału firmy.

 

1990

Założenie spółki Impel zajmującej się usługami ochrony i sprzątania.