SMT Software

SMT Software

Branża: nowe technologie, komunikacja cyfrowa, e-commerce
Liczba współpracowników: Ponad 500
Kraje działalności: Polska, kraje UE
Rok założenia: 2002
Strona www:www.smtsoftware.com/pl

Opis działalności

SMT Software jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży IT w Polsce. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania biznesowego na zamówienie, kontrolą jakości aplikacji, wsparciem i utrzymaniem systemów i infrastruktury IT, przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa oraz outsourcingiem IT. Tworzymy oprogramowanie w technologiach mobilnych, piszemy aplikacje dla Androida, iOSa, Symbiana, Windows Phone. Specjalizujemy się w programowaniu w .NET, Javie, C i C++. Tworzymy bazy danych na platformie Oracle,

Jesteśmy liderem wdrożeń Sitecore CMS, GOLD partnerem Microsoft, Oracle, HP. Współpracujemy z najlepszymi Politechnikami w Polsce: Wrocławską, Śląską i Warszawską oraz Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Sebastian Łękawa, prezes SMT Software

Sebastian Łękawa, prezes SMT Software

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany zespół, ponad 500 specjalistów IT: programistów, inżynierów, architektów systemów, PM-ów. Nasi specjaliści posiadają:

  • certyfikaty developerskie – związane z wytwarzaniem oprogramowania
  • certyfikaty administratorów sieci i baz danych
  • certyfikaty dotyczące zarządzaniem projektami

Łączymy unikalne kompetencje w zakresie HR oraz IT. To pozwala nam prowadzić projekty dla różnych branż. Nasz zespół pracował nad rozwojem wyszukiwarki Bing dla Microsoft. Przygotowaliśmy platformę do zarządzania treścią dziesięciu międzynarodowych serwisów www dla XTB, Stworzyliśmy niezawodny system utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych dla Toyoty. Jesteśmy  jedną z trzech firm, które wygrały przetarg na realizację zleceń IT dla Fusion for Energy, organizacji Unii Europejskiej odpowiedzialnej za realizację międzynarodowego projektu rozwoju energii termojądrowej.