Przewodniczący Rady Nadzorczej Seleny FM SA z tytułem Wizjonera Ekspansji Zagranicznej

Przewodniczący Rady Nadzorczej Seleny FM SA z tytułem Wizjonera Ekspansji Zagranicznej

logo_selena_new_kwadratKrzysztof Domarecki – założyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Selena FM SA – został wyróżniony nagrodą specjalną „Wizjoner ekspansji zagranicznej” w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempionorganizowanym przez PwC Polska oraz Puls Biznesu.

 

W tegorocznej czwartejedycji konkursu przyznano łącznie sześć wyróżnień. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas gali 2 grudnia w Warszawie.

 

– Nagroda w tak prestiżowym konkursie to dla mnie ogromy zaszczyt. W Polscerozwija się obecnie kilkadziesiąt produktów, które mają potencjał do tego, aby stać się globalnymi hitami. Mamy świetnych wynalazców, inżynierów, chemików, którzy tworzą innowacyjne produkty. Zasadniczym wyzwaniem są jednak nie produkty, ale umiejętność uplasowania ich na światowych rynkach pod markami polskich firm. Potrzeba nam rozwoju umiejętności w zakresie marketingu międzynarodowego, zarządzania w skali wielu rynków i kultur. Cieszę się, że Selena zdobyła sporo doświadczeń w tym zakresie na czterech kontynentach i mam nadzieję, że to doświadczenie będzie procentować w kolejnych latach bez względu na spowolnienie w gospodarce światowej – powiedział Krzysztof Domarecki, Przewodniczący Rady Nadzorczej Seleny FM SA.