Rekrutuj z Career Expo. Weź udział w targach i zdobądź pracę lub pracownika

careerJuż 24 listopada w Hali Stulecia pojawi się jesienna edycja targów Career Expo. Od godziny 11:00 do 19:00, dzięki prezentacjom i debatom, będzie można lepiej poznać wrocławskich pracodawców.

Targi Career Expo to gratka dla rekruterów i absolwentów uczelni wyższych. Stoiska lokalnych firm dwa razy do roku rozstawiają się nie tylko we Wrocławiu, ale i w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Jednak to nasza dolnośląska edycja przyciąga największą liczbę zainteresowanych. W tegorocznej edycji wiosennej, wrocławskie targi odwiedziło aż 3870 potencjalnych pracowników, a swoje stoiska rozstawiło aż 91 pracodawców. Udziałem w tym wydarzeniu powinny być zainteresowane organizacje oraz specjaliści takich dziedzin, jak: IT, produkcja, finanse/ekonomia, lingwistyka.

Każda edycja Career Expo zapewnia bezpośredni kontakt przedstawicieli firm z zainteresowanymi pracą uczestnikami targów. Co więcej, niektóre firmy przygotowują swoje prezentacje i debaty, a goście wydarzenia mogą wziąć udział sekcji szkoleniowej.

Jakość tego wydarzenia zależy od zaangażowania pracodawców, dlatego organizatorzy przygotowali dla nich ofertę współpracy, w ramach której mogą liczyć na stoisko targowe, umieszczenie profilu firmy na stronie Career Expo oraz w aplikacji mobilnej, udział w Strefie Szybkich Rekrutacji, dostęp do bazy kandydatów, artykuł ekspercki, przeprowadzenie szkolenia podczas targów lub uczestnictwo eksperta w debacie.

Zainteresowani przedstawiciele firm powinni kontaktować się z organizatorami poprzez e-mail: wspolpraca@careerexpo.pl. Do tej pory w targach udział wzięły takie firmy, jak: Nokia, PWC, IBM, czy HP.

Oferta Career Expo – jesień2015