Selena pomaga kształcić młodych dekarzy

Selena pomaga kształcić młodych dekarzy

Selena FM SASelena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – pomaga kształcić młodych polskich dekarzy. Po raz kolejny firma została sponsorem VIII Mistrzostw Młodych Dekarzy, które zostały zorganizowane w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 w Poznaniu.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy to doskonała okazja dla poczatkujących w zawodzie wykonawców do zdobycia nowej wiedzy i większego doświadczenia tak potrzebnego w ich codziennej pracy. W trakcie zawodów młodzi specjaliści mają okazję przetestować najnowsze rozwiązania przeznaczone dla zrównoważonego budownictwa. W tym roku zespoły, które wzięły udział w Mistrzostwach miały możliwość wypróbowania między innymi produktów marki Tytan Professional takich jak innowacyjny pianoklej dekarski KDT12, specjalistyczny uszczelniacz dekarski przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach pogodowych czy flagowa piana poliuretanowa Seleny TYTAN Professional 65.

„Od lat dokładamy starań, aby przyczynić się do rozwoju branży chemii budowlanej zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych, dostarczając najwyższej jakości produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w dziedzinie budownictwa istotne są również umiejętności i doświadczenie wykonawców, dlatego wspieranie tego typu wydarzeń jest częścią polityki Grupy Selena. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy to doskonała okazja dla młodych osób, zdobywających doświadczenie w tej branży, do wypróbowania wysokiej klasy artykułów, które wpływają nie tylko na jakość samego wykonania, ale również na jakość ich pracy. W tym roku po raz pierwszy mogli oni przetestować jeden z naszych pianoklejów KDT12, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i zainteresowaniem środowiska dekarskiego” – powiedział Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki nadrzędnej w Grupie Selena.

W tym roku odbyła się już VII edycja Mistrzostw Młodych Dekarzy, jednego z najistotniejszych wydarzeń branży dekarskiej w Polsce. W Mistrzostwach wzięło udział łącznie 9 drużyn z całego kraju, które rywalizowały ze sobą o tytuł najlepszych wykonawców w ‘Strefie Dobrego Dachu’, w trzech kategoriach: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie. Ogłoszenie wyników konkursowych miało miejsce 4 lutego, podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę w tegorocznych Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się w Warszawie.

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych, organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – największego centrum targowego w Polsce. BUDMA to doskonała okazja dla wystawców do prezentacji najnowszej oferty produktowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także idealne miejsce do pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, oraz kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na temat produktów Seleny znaleźć można na stronie http://www.selena.com/pl/.