SMT Software laureatem nagrody PAIiIZ

SMT Software laureatem nagrody PAIiIZ

Już po raz ósmy Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych uhonorowała najbardziej znaczące inwestycje. Tegorocznymi laureatami tego wyróżnienia zostały niemiecki Volkswagen, amerykańskie Wabco i General Electric oraz jedyna w tym gronie, polska i wrocławska firma SMT Software Services.

smt software paiiiz

SMT Software Services otrzymało nagrodę w kategorii „Ekspansja zagraniczna” m.in. za udane poszerzenie obszaru swojej działalności o teren Niemiec. SMT Software Germany, jest odpowiedzialna zarówno za obsługę obecnych klientów SMT na rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) jak i pozyskiwanie nowych odbiorców usług. Prezesowi SMT Software Services Sebastianowi Łękawie nagrodę wręczył podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska Sławomir Brodziński.

Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia to nie tylko ogromny zaszczyt dla SMT Software Services, ale przede wszystkim wspólny sukces i wynik ciężkiej pracy całego naszego zespołu. To wyróżnienie pokazuje również, że polskie firmy informatyczne dzięki ogromnemu talentowi polskich programistów, mogą z powodzeniem konkurować na niesamowicie wymagających rynkach międzynarodowych – mówi Sebastian Łękawa.

SMT Software Services to jedna z najdynamiczniej rozwijających polskich firm programistycznych, która obecnie posiada osiem oddziałów w całej Polsce oraz w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii. Firma pracuje dla wielu czołowych marek z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Bliskiego Wschodu, a wśród jej klientów są min. Primark, Asos, Microsoft, Opera, Dolby, Credit Suisse, Viessmann, Amway, Telekom Slovenije, Sage, XTB, NC Plus, Warta oraz liczne banki i instytucje finansowe.