SMT Software otwiera oddział nad morzem i rusza na podbój Skandynawii

SMT Software otwiera oddział nad morzem i rusza na podbój Skandynawii

Sebastian ŁękawaWrocławska firma SMT Software zatrudni 100 osób w swoim nowym, trójmiejskim oddziale. – Widzimy ogromny potencjał w krajach skandynawskich, gdzie w ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania – tłumaczą przedstawiciele Polskiego Czempiona.

SMT Software szuka przede wszystkim testerów i programistów: zarówno doświadczonych specjalistów IT, jak i studentów ostatnich lat studiów. Na zatrudnienie mają szansę osoby ze znajomością takich technologii jak Java, .NET, PHP iOS i Android.

Obecnie zespół wrocławskiej firmy liczy prawie 800 osób i do końca roku osiągnie około tysiąca. Poza ośmioma oddziałami w Polsce, SMT posiada również swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech, skąd również obsługuje klientów w Austrii i Szwajcarii.

Otwarcie oddziału w Trójmieście jest ściśle powiązane z planami wejścia na rynek skandynawski.

Obecnie widzimy również ogromny potencjał w krajach skandynawskich, gdzie w ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania. Gdy do tego dodamy ambitnych i świetnie wykwalifikowanych trójmiejskich specjalistów, naturalnym dla nas wyborem było umieszczenie właśnie w Trójmieście jednego z naszych centrów ekspansji zagranicznej – tłumaczy Sebastian Łękawa, prezes SMT Software.

Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek przy międzynarodowych projektach. SMT realizowało projekty dla takich firm jak m.in. Microsoft, Deloitte, xtb, Sage, Telecom Slovenije, Viessmann czy Credit Suisse.

SMT Software to wrocławska spółka, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego oraz systemów własnych. Oferuje usługi budowania zespołów dedykowanych dla klientów oraz przeprowadzania testów i ich automatyzacji.

Firma należy do Grupy SMT SA (dawniej Grupa ADV). W październiku 2007 roku spółka debiutowała na rynku New Connect, a od 13 kwietnia 2011 roku akcje SMT są notowane na rynku głównym GPW w Warszawie.
Pod koniec 2013 roku SMT Software dołączyło do programu Polski Czempion.