SMT Software znów zagościła na Polish Tech Day 2016 w Londynie

SMT Software znów zagościła na Polish Tech Day 2016 w Londynie

Polish Tech Day 2016 to druga edycja największej imprezy dotyczącej nowoczesnych technologii w Polsce, organizowana poza granicami kraju.

Tegoroczna edycja Polish Tech Day odbyła się 23 czerwca w Google Campus w Londynie, w ramach London Technology Week. Wzięły w niej udział zarówno najbardziej aktywne startupy, polskie firmy zainteresowane działalnością w Wielkiej Brytanii, jak również brytyjskie organizacje szukające ciekawych partnerstw oraz możliwości inwestycyjnych w Polsce.

Jednym z panelistów był Ludovic Gaude, reprezentujący SMT Software. Gaude starał się odpowiedzieć na pytanie, czy Polska ma szansę stać się marką samą w sobie w branży technologicznej. Wraz z innymi gośćmi zastanawiał się nad obszarami współpracy między brytyjskim a polskim sektorem technologicznym.

Sukces zeszłorocznej edycji Polish Tech Day potwierdził potrzebę budowania globalnej sieci skupiającej polskich profesjonalistów. Dlatego celem tegorocznego spotkania było wzmocnienie wzajemnych stosunków między polskim i brytyjskim rynkiem technologicznym oraz informowanie o tym, że warto inwestować w polskie firmy i startupy.