Strategia na pokryzysowe czasy – konferencja z udziałem ekonomisty Pankaja Ghemawata i Piotra Miroszewskiego z firmy Hicron

Strategia na pokryzysowe czasy – konferencja z udziałem ekonomisty Pankaja Ghemawata i Piotra Miroszewskiego z firmy Hicron

hicron logo kwadratO sposobach znalezienia własnej drogi po rynkowych zawirowaniach, już 29 października w Warszawie, opowiedzą goście konferencji „Strategia na pokryzysowe czasy. Jak wygrywać w obliczu intensywnej rywalizacji o wymiarze międzynarodowym?”. Gościem specjalnym tej edycji będzie prof. Pankaj Ghemawat, światowej sławy ekonomista i jeden z czołowych ekspertów w obszarze zarządzania globalnego.

Globalna wioska na dobre zadomowiła się w świadomości współczesnych biznesmenów. Możliwości międzynarodowej współpracy zyskały – dzięki technologiom IT – zupełnie nowy wymiar. Pomimo licznych zalet tej rewolucji, forma biznesu bez granic stawia przed przedsiębiorcami nowe wyzwania. Gospodarki krajowe są bardziej wrażliwe na kryzysy w innych państwach, a sieć biznesowych powiązań potrafi być zarówno trampoliną jak i przysłowiowym kamieniem u szyi.

O sposobach znalezienia własnej drogi po rynkowych zawirowaniach już 29 października w Warszawie opowiedzą goście konferencji „Strategia na pokryzysowe czasy. Jak wygrywać w obliczu intensywnej rywalizacji o wymiarze międzynarodowym?”, organizowanej przez Harvard Business Review Polska oraz ICAN Institute. To ostatnie z cyklu spotkań ze światowymi autorytetami w dziedzinie zarządzania, organizowanego w ramach programu „Elite Leadership”. Jego ideą jest wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także poszukiwanie inspiracji do nowych dróg i modeli biznesowych.

Gościem specjalnym tej edycji będzie prof. Pankaj Ghemawat, światowej sławy ekonomista i jeden z czołowych ekspertów w obszarze zarządzania globalnego. Podczas konferencji uczestnicy wysłuchają także wystąpień Andrzeja Jacaszka (wydawcy Harvard Business Review Polska i dyrektora zarządzającego ICAN Institute), a także Piotra Miroszewskiego (Key Account Managera w Hicron, integratorze systemów IT o międzynarodowym polu działania i jednocześnie sponsora konferencji).

– Profesor Pankaj Ghemawat, jako specjalista w dziedzinie zarządzania ponad granicami, poruszy w swoim wystąpieniu kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców aspekty. Opowie między innymi o mocnych i słabych stronach zjawiska globalizacji: nowych szansach rozwoju, lecz także o utowarowieniu, różnicach kulturowych i organizacyjnych, z jakimi spotykają się firmy zdobywające zagraniczne rynki – mówi Mateusz Mazur z Harvard Business Review Polska, organizatora konferencji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny: http://strategia.hbrp.pl/

.