TelForceOne promuje produkty i buduje relacje biznesowe na całym świecie

TelForceOne promuje produkty i buduje relacje biznesowe na całym świecie

TelForceOne, notowany na GPW w Warszawie największy w Polsce dystrybutor akcesoriów mobilnych i elektroniki konsumenckiej oraz producent i dystrybutor smartfonów i telefonów komórkowych myPhone, intensywnie pracuje nad pozyskaniem nowych zagranicznych partnerów biznesowych.

W tym celu grupa będzie obecna na wszystkich najważniejszych światowych wydarzeniach branżowych w tym roku.

W zeszłym tygodniu dwie spółki z Grupy Kapitałowej – TelForceOne oraz myPhone pojawiły się na Consumer Electronics Show w Las Vegas, największych na świecie targach elektroniki użytkowej. Podczas wydarzeń spółka myPhone przedstawiła przedpremierowo dwa najnowsze modele smartfonów z serii Infiniti w wersji 3G i LTE.

Modele te wyróżnia bardzo dobra jakość wykonania i wysokie parametry techniczne. W Polsce będą dostępne w lutym tego roku – mówi Radosław Trzeba, członek zarządu myPhone. Spółka TelForceOne zaprezentowała z kolei szeroką gamę akcesoriów do urządzeń mobilnych – projektowanych w Polsce i oferowanych pod własnymi markami Forever oraz GreenGo.

W I kw. 2015 r. spółki z Grupy TelForceOne wezmą udział jeszcze w trzech istotnych imprezach dla światowej branży technologii mobilnych: w targach Distree EMEA 2015 w Monaco, MWC 2015 w Barcelonie oraz CeBIT 2015 w Hanowerze. Produkty TelForceOne i myPhone zostaną zaprezentowane wśród najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Kilka lat temu produkowaliśmy jedynie telefony o uproszczonej funkcjonalności, dzisiaj wykorzystujemy technologię i oprogramowanie na najwyższym światowym poziomie – mówi Radosław Trzeba, członek zarządu myPhone.

W targach wezmą udział również przedstawiciele kluczowych dystrybutorów i największych internetowych sieci sprzedażowych.

– Udział w tak ważnych wydarzeniach branżowych to nie tylko istotny element promowania naszych marek, ale także doskonała okazja dla Grupy na pozyskanie cennych kontaktów biznesowych – mówi Wiesław Żywicki, wiceprezes zarządu TelForceOne.

Grupa od lat bierze udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jednak ten rok będzie charakteryzował się dużo większą aktywnością w tym zakresie.

Udział Grupy w targach Distree EMEA, MWC oraz CeBIT jest już potwierdzony, ale planujemy pojawić się także na kilku innych. Efektywność działań podejmowanych podczas takich wydarzeń jest znacząca i stanowi ważny punkt w obszarze promocji i budowania relacji z partnerami biznesowymi TelForceOne – dodaje Wiesław Żywicki.