Wielkie bieganie we Wrocławiu

Wielkie bieganie we Wrocławiu

AB_Bieg IT 1-minW sobotę 26. września kilkanaście zawodniczek i zawodników z AB S.A. wzięło udział w Biegu IT we Wrocławiu. W trakcie imprezy biegacze zmierzyli się z dystansem 10 km, którego trasa zlokalizowana była w malowniczym Parku Grabiszyńskim.

W biegu IT wystartowało prawie 600 uczestników związanych zawodowo z branżą informatyczną. Rywalizacja odbywała się indywidualnie, jak również drużynowo, a każdy zawodnik po zakończeniu biegu otrzymał pamiątkowy medal. Jednak najważniejszy był sam udział i możliwość aktywnego spędzenia sobotniego południa. Równie ważna była sposobność do integracji branży IT, która jest kluczowym partnerem dla jednego z największych dystrybutorów IT w Europie, jakim jest spółka AB.
AB_Bieg IT 4-minNa wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. po raz pierwszy zorganizowano „rzut pecetem” na odległość. Impreza miała także charakter towarzyski i rodzinny. Dla licznej grupy dzieci, które kibicowały swoim rodzicom, zorganizowano bieg krasnala. Każdy maluch otrzymał po biegu pamiątkowy medal i coś słodkiego.
Spółka AB wspiera swoich pracowników w realizacji ich pozazawodowych pasji. Przy wsparciu firmy uczestniczą oni w wielu zawodach biegowych i triathlonowych. Jeszcze raz gratulujemy im wytrwałości i osiągniętych wyników.
***
Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/AGD/RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.